To je veta ...
"Mať sex je ako hrať bridž. Buď máš vynikajúceho partnera, alebo prekliate dobrú ruku. "

Woody Allen
Hlavné menu
Fotogaléria
Tanečník
Toronto tancuje tanec smrti
zobrazení: 2452
známka: 0
Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Google
Informácie
IP adresa: 100.28.2.72
Dátum: 26. 06. 2024
Čas: 00:43
Meniny má: Adriána
Zajtra bude: Ladislav(a)

Práve je pripojených: 2
Doporučujeme
Súťaže 2007

Zlatá panvica starostu Zlatých Hôr

25. augusta 2007, Zlaté Hory, Česká republika
Dvojité double.

So železnou pravidelnosťou sa zúčastňujeme súťaží v ryžovaní zlata poriadaných v Zlatých Horách. BosorkaNapriek veľkej zaneprázdnenosti sme si nedovolili vynechať ani tento ročník. Pôvodne sme mali ísť na jednu noc a nakoniec sme ostali v Zlatých Horách celý víkend. Účasť z nášho cechu bola tento rok početnejšia ako to býva zvykom. Dokonca až tri autá v pravidelných intervaloch prišli do Zlatých Hôr z Trenčína. Prvé auto bolo Bosorkine, v druhom prišiel Toronto s manželkou a Marcom, a už za tmy prikvitol Hrabo so svojou zostavou. Tak ako to vždy býva najhorší na pečeň a ľadviny je prvý večer. Nakoľko sme sa so Seržantom a s Cinkim dlho nevideli bol o čom pokecať. Hneď medzi prvými sa nám prisšiel ukázať Šťoura, ktorý nám ukázal svoju knihu "Zrození zlatokopa". Každý Trenčan okamžite jednu kúpil, lebo je v nej veľa fotografií a každý kto niekedy ryžoval sa tam nájde. Okrem iných sme ocenili i prístup samotného úradujúceho starostu Ing. Milana Ráca, ktorý medzi nás privítal pravým zlatokopeckým rumom.

Na druhý deň začai samotné súťaže. V prvých vyraďovacích kolách boli vložené do vedier len dve zlatinky. Toronto a Joe-Joe však našli len po jednej, alevzhľadom k dobrému času postúpil len Joe-Joe. Nakoniec by to bola aj hanba, keby minuloročný vítaz vypadol v prvom kole. Finále mužovSmolu mala aj Nika, ktorá sa neprebojovala do finálových súťaží. Vo finále nám tak v kategórii mužova a žien chýbalo po jednom človeku.

Pretože v junioroch už zastúpenie nemáme tak sme sa sústredili na kategórie mužov a žien. Nakoniec sme získali v každej kategórii získali striebro a to zásluhou Bosorky v kategórii žien a Joe-Joe  v kategórii mužov. Bolo to pekné umiestnenie, ale i tak nás to škrelo , že sme nemali zastúpenie vo veľkom finále o Zlatú panvicu starostu Zlatých Hôr. V tomto finále sa stretli za ženy Majka Baštová a Petr Chládek, ktorý sa nakoniec stal celkovým víťazom.

Kompletné výsledky si môžete pozrieť na http://www.volny.cz/zh2007/ 


| Autor: Site Admin | Vydáno dne 27. 08. 2007 | 12188 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky
29.08.2023: Prvé slová po viíťaztsve v Zlatých Horách
Kategóriu mužov v Zlatých Horách ovládol Marek Michalec - Marco-Pólo. Jeho prvé slová po zistení že vyhral: "Vieš, to Ti poviem. Som rád že som vyhral !"

02.07.2023: Majstrovstvá SR a ČR 2023
Na majstrovstvách SR a ČR Tužine získala titul Majstersky republiky v kategórii Batea Miška Režná. Titul vicemajstra v kategórii veteránov si odniesol Eduard Filo - Toronto

04.06.2023: Majster Poľska - Batea
Na majstrovstvách Poľska v Złotoryji s stal víťazom v kategórii Batea 
Marco-Polo.

19.09.2022: Najlepší zlatokopi 2022
Za rok 2022 bol člen nášho cechu Toronto jedným z najlepších zlatokopov. V kategórii muži bol najlepší, vo veteránoch a v čínskej panvici obsadil 2. miesto, a v kanadskej miske 7. miesto.
Kalendár
<  Jún 2024  >
PoUtStŠtPiSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Anketa
Myslíte, že by bolo vhodné organizovať regionálne súťaže na Slovensku v zmysle pravidiel WGA vrátane štartovacej formuly (Take Your Place - Get Ready- Go !) ? Na výber dávam len dve možnosti.

  áno
(6 hl.)
 
  nie
(9 hl.)
 


Celkom hlasovalo: 15

Tento web site bol vytvorený prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Na tejto stránke použité názvy programových produktov, firiem a pod. môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov. Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií, videí akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom bez písomného povolenia administrátora je zakázané.

Správy RSS 2.0 Správy Atom 1.0 Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server Valid HTML 4.01 Transitional